گزارش تصویری نمایشگاه iFX EXPO Dubai دبی 2024

36
0

نمایشگاه iFX EXPO دبی یک نمایشگاه مالی جهانی است که در ابتدا در سال 2012 راه اندازی شد. این اولین رویداد در نوع خود بود که از تمایل به ایجاد پلتفرمی که در آن متخصصان مالی و شرکت های سراسر جهان بتوانند گرد هم آیند، به وجود آمد.

“iFX EXPO” مخفف “International Forex Expo” است که محلی برای ارایه خدمات مختلف به تریدرها می باشد. معمولاً سالانه برای پاسخگویی به تقاضاهای در حال تغییر بازار مالی جهانی برگذار می شود.

تمرکز اصلی این نمایشگاه فناوری، انطباق، بازاریابی و فروش در صنعت مالی است که منعکس کننده چالش ها و فرصت های اصلی شرکت های مالی امروزی است. این نمایشگاه طیف وسیعی از محصولات و خدمات، از فناوری های مالی (فین تک) تا راه حل های نظارتی و استراتژی های بازاریابی و فروش را به نمایش می گذارد. این نمایشگاه غرفه داران متعددی از بخش مالی از جمله بانک ها، شرکت های بیمه، کارگزاران و شرکت های مشاوره مالی را جذب می کند. بازدیدکنندگان نمایشگاه iFX دبی شامل کارشناسان مالی، کارگزاران، بانکداران و ارائه دهندگان خدمات از سراسر خاورمیانه و جهان هستند.
نمایشگاه iFX Dubai 2024 در 3 روز از سه شنبه، 16 ژانویه تا پنجشنبه، 18 ژانویه 2024 در Dubai World Trade Center دبی برگزار می شود.

گزارش تصویری اختصاصی ایرانیان تریدر

روز قبل از افتتاح

روز آخر نمایشگاه

مدیر سایت
نوشته شده توسط

مدیر سایت

هر آنچه که از فارکس و ترید بلد هستم را خواهم گفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *